Cześć!

Nazywam się Karol Fester. Rocznik 1991. Od dziecka jestem związany z aparatami, a fotografuję z pasji już od dziesięciu lat. Dużo częściej można mnie spotkać na boisku piłkarskim niż na weselu czy chrzcinach. Od trzech lat przeplatam działalność w amatorskim klubie sportowym z profesjonalną fotografią. Połączenie tych dwóch pasji jest moim strzałem w dziesiątkę.

Zdobywałem doświadczenie pracując przez kilka lat w agencji multimedialnej na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie udoskonalałem swój warsztat przy sesjach zdjęciowych dla strategicznych klientów. Aktualnie zdobyte doświadczenie i miliony napływających do głowy pomysłów realizuję fotografując piłkę nożną, najczęściej na najniższych szczeblach rozgrywkowych. Od września 2018 roku moje najciekawsze kadry znajdziecie na oficjalnych kanałach PZPN pod nazwą “Piłka Dla Wszystkich”

Od połowy 2017 roku fotografuję i filmuję również z powietrza, ujęcia zrobione za pomocą drona pozwalają mi odkryć nowe, niespotykane wcześniej kadry, które są dopełnieniem jednej z moich fotograficznych wizji – znajdywać “to coś” i pokazać to w niespodziewany i najciekawszy z możliwych sposobów.

Poza fotografią zajmuję się projektowaniem i rozwojem stron internetowych. Najbardziej lubię projekty powierzone mi od A do Z, w których mogę łączyć własne fotografie ze schludnym i minimalistycznym projektem strony.

Co nieco o mnie i mojej działalności w amatorskim “Piasku Potworów” możesz przeczytać tutaj i tutaj.

Poza fotografią, webdevem i piłką nożną, pasjonuję się produkcją wideo, mediami społecznościowymi, kostkami rubika oraz motocrossem.

Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą.

Jan Paweł II